Vyhledávání

Virtuální mobilní operátor levnější než O2, Vodafone a T-Mobile a nabídne levnější tarif (volání a SMS)?

Pokud se vám zdá, že je Váš současný mobilní operátor (O2, Vodafone nebo T-Mobile) drahý, pak je pro vás virtuální mobilní operátor šancí, jak si pořídit levnější tarif a levnější SMS, volání, hovory a roaming. Nikdo neříká, že je virtuální mobilní operátor a jeho tarify nejlevnější, na druhou stranu je volání a SMS od něj vždy levnější než standardní tarif od O2, Vodafone a nebo T-Mobile.

Virtuální mobilní operátor, někdy též šedý operátor, je v podstatě velkoobchod, který nabízí tarify pro volání a SMS od standardních operátorů (Vodafone, T-Mobile, O2) a díky tomu získává slevu za větší množství tarifů. Tato sleva je následně přeměněna na levnější volání, hovory za zahraničí (roaming) a SMS než od běžného mobilního operátora a tím pádem na nejlevnější dosažitelný tarif..

Zajímá vás nejlevnější volání a SMS z mobilu, tedy nejlevnější tarif pro hovory a roaming pro mobilní telefony?

Od 1. července jsme oficiální virtuální operátor, levnější než O2 (ex Eurotel), Vodafone (ex Oskar), ani T-Mobile (ex Paegas). Tento web nabídne nejlevnější hovory, nejlevnější SMS, nejlevnější tarif pro volání ze zahraničí (roaming) a informace o tom, jak získat levnější tarif pro volání a SMS. Další možností je reklama na webové stránky nebo eshop pro prodejce tarifů od Vodafone, O2 či T-Mobile ať už jako banner nebo SEO optimalizace webu či eshopu.

Nejlevnější volání a SMS z mobilu obecně nabízí Vodafone! Tedy obecně je to tak zažité. Je ale Vodafone skutečně nejlevnější?

Levnější tarif, volání a SMS dokáže nabídnout O2, T-Mobile i Vodafone na základě konkétní nabídky od konkurence. Chcete levnější hovory, volání, roaming a SMS i bez domáhání se slevy?

Nejlevnější mobilní internet, levný datový tarif a levné mobilní připojení k internetu nabídne Virtuální operátor NET

Levné datové tarify pro levný mobilní internet a datové připojení aktuálně vytlačují poptávku po mobilním volání. Připojení k internetu určuje balíčkové tarify a nabízí je každý mobilní operátor. Mobilní internet umožňuje i tzv. VoiP volání a pochopitelně SMS zdarma!