Vyhledávání

Levnější tarify pro firmy, živnostníky a velké zákazníky

Firmy, živnostníci ani velcí zákazníci kupodivu nemají čanci získat ten nejlevnější a nejvýhodnější tarif na volání nejen v rámci firmy, ale i do ostatních sítí mobilních operátorů pokud pro to něco sami neudělají. Firmy a žvnostníci musí nejprve oslovit stávajícího operátora, který většinou dělá, že nechápe co s epo něm chce a jaký levný tarif si kdo dovoluje požadovat, když je jeho volání, hovory i SMS přece nejlevnější? Pak se osloví konkurenční mobilní operátor, ten pro firmu nebo živnostníka či velkého zákazníka sestaví tzv. tarify na přání pro všechny mobilní telefony ve firmě. Nabízená sleva na hovory a SMS je vykoupena dlašími nesmyslnými SIM kartami na mobily, které nikdo nepotřebuje. Pokud tento alternativní mobilní operátor nakonec vyhraje a firma, živnostník nebo velký zákazník se pro jeho mobilní tarif rozhodne, čeká jí telefonát od předchozího mobilního operátora (ano, od toho co nerozuměl slovu sleva a levnější) a ten nyní bude nabízet to nejlevnější volání, SMS hovory a tarify pro všechny mobilní telefony firmy.

Firmy, živnostníci a velkcí zákazníci mohou získat nejlevnější tarig na volání, hovory i SMS jedině, pokud se od nich nechá mobilní operátor přitlači ke zdi.

Přechod mezi mobilními operátory kupodivu vždy provází sleva, levnější tarify, mobily zdarma nebo sleva na doplňkové služby. Tak funguje trh s mobilními tarify.

Výhodný a levný roaming pro SMS a volání ze zahraničí

Výhodnější a levnějěí roaming pro hovory, SMS a volání za zahraničí nezajistí žádná vyhláška z EURO parlamentu, ale jedině řádná konkurence, která ale potřebuje prostor, což v EU bez vyhlášky moc nejde. Bohužel pro levnější a výhodnější roaming.