Vyhledávání

Nejlevnější a levnější tarify pro běžné zákazníky

Slevy na volání, hovory a SMS přes levnější tarif pro normální smrtelníky a zákazníky? Levnější tarif na volání a případně nějaké ty slevy na SMS vám dnes nabídna každý mobilní operátor, pokud si od něj vezmete mobilní tarif alespoň an dva roky. Pak se dočkáte slevy na hovory i SMS. Pokud ale mobilního operátora sami neopozorníte na levnější tarif, který vám na volání, hovory i SMS nabídnul konkurenční mobilní operátor (případně přihodil nějakou tu slevu na levnější mobil), takže vám váš stávající mobilní operátor nabídne ten nejlevnější a nejvýhodnější tarif.

Slevy na hovory, volání a SMS nabízí každý mobilní operátor na základě výhrůžky

Pokud ale nebudete dost otrlí a nebudete svému operátorovi vyhrožovat s levnější nabídkou od konkurence, sleva se prostě nedostaví. Sám od sebe vám váš stávající mobilní operátor slevu na tarif prostě nenabídne, protože ho k otmu nic neumotivuje a pokud by vám slevu dal, připravuje se zbytečně o zisk, který mu váš současný tarif přináší. Takový mobilní operátor by byl blázen.

Levný roaming pro SMS a volání ze zahraničí

EU si chybně myslí, že levnější roaming pro volání (hovory i SMS) přinese "jakási" vyhláška. To je mylná úvaha. Jediný způsob jak získat výhodnější a levnější roaming pro SMS a volání ze zahraničí je konkurence!

Čtvrtý operátor nebo virtuální operátor jsou jediná cesta jak na čas získat jako běžný zákazník a normální smrtelník nejlevnější tarif, pro hovory, volání i SMS.